Vintage Series

FertigParkiet Maxi Vintage Series

Znajdujące się w tej kolekcji parkiety vintage to uosobienie wszystkiego, co najlepsze z minionych dekad. Właśnie dlatego śmiało można powiedzieć, że oferowane przez nas podłogi Vintage są niepowtarzalne. W zachwyt wprawia nie tylko ich zróżnicowana kolorystyka, ale i wiele typów wykończeń, które nadają im charakteru. Sprawdź i przekonaj się o tym sam, zamawiając do swojego domu darmowe próbki.

Vintage Series - podłogi z duszą

Jako producent podłóg drewnianych oferujemy wyjątkowe podłogi vintage, z którymi każde wnętrze nabierze charakteru. Cechują się one konstrukcją dwuwarstwową, dzięki czemu można je również stosować na ogrzewanie podłogowe. Powierzchnię parkietów z Vintage Series zdobią trzy różne wykończenia, takie jak:

  • szczotkowanie,
  • heblowanie,
  • delikatne poprzeczne ślady po pile.

Aby jeszcze bardziej wyeksponować naturalne piękno podłogi Vintage i zabezpieczyć ją przed niechcianymi uszkodzeniami, pokrywamy ją czterema warstwami olejowosku. Ponadto wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Vintage Series dostępna jest w następujących wymiarach: grubość: 15 mm, szerokość: 70 mm, długość: 1100 –1200 mm.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi propozycjami. Jeżeli chodzi o nowoczesne parkiety to polecamy te kolekcje:

Podłoga rekomendowana
do stosowania na ogrzewaniu
podłogowym

Co czyni Vintage Series unikalną?

Każdy dekor składa się z elementów ozdobionych trzema różnymi
rodzajami wykończeń powierzchni:

Szczotkowanie

Precyzyjne wyszczotkowanie miękkich części słojów pozwala wyeksponować naturalny rysunek drewna i uzyskać efekt delikatnego postarzenia podłogi.

Heblowanie

Autorska metoda heblowania powierzchni w celu nadania jej delikatnie rustykalnego charakteru. Proces ten ma na celu podkreślenie naturalnej struktury drewna.

Delikatne poprzecznie ślady po pile

Subtelne, prostopadłe do krawędzi elementu nacięcia piłą na powierzchni. Ślady te tworzą nieregularną strukturę dzięki czemu podłoga ma intrygująco surowy charakter.

4 warstwy olejowosku

Olejowosk wnika w strukturę drewna, dzięki czemu podkreśla jego naturalne piękno i jednocześnie zabezpiecza podłogę.

Fazowanie czterostronne

Polega na delikatnym ścięciu wszystkich czterech krawędzi deski. Podkreśla kształt desek, optycznie eksponuje poszczególne elementy podłogi.

Kolekcja Vintage to propozycja dla osób odważnych, z fantazją, poszukujących nieoczywistych połączeń aranżacyjnych.

Ta podłoga pozwala łączyć stare z nowym, szkło skomponować z cegłą i stalą. Operować światłem, by wyeksponować to, co w tych materiałach i fakturach najciekawsze.

Kolekcja Vintage Series
dostępna jest w wymiarach:

długość: 1100 - 1200 mm
szerokość: 70 mm
grubość: 15 mm

Salon Jawor-Parkiet Zakopane

ul. Chramcówk 35a 
34-500 Zakopane

zakopane@jawor-parkiet.pl

733010335